הדרכה וליווי מרצים ומדריכים

על ההדרכה והליווי

שמעתם הרבה פעמים שבכדי להצליח בהרצאה או הדרכה צריך, לדבר בקול חזק, להדגיש מילים, לשנות אינטונציות קוליות, לזוז מצד לצד ולהביט לכולם בעיניים.הכל מאד נכון, אבל לא מספיק. זו טכניקה. מה שבאמת חשוב בפרזנטציה זו היכולת לספר סיפור. זו היכולת לקחת המון נתונים, מספרים ומסרים לארוז אותם לתוך סיפור חד, ברור ומעניין על ידי הוספת המימד האישי. בעידן שבו רעיון טוב יכול לשנות חיים או קריירה, היכולת לספר אותו בצורה טובה היא יכולת קריטית להצלחה בחיים. אני מזמין אתכם להצטרף אלי למפגשים מעוררי השראה, שיוציאו אתכם עם כלים פרקטיים להעביר הרצאה או הדרכה באמצעות סיפור מנצח.
 
למי זה מתאים?
למרצות ומרצים בעלי עסקים שמבינים שאם הם יספרו את הסיפור של העסק שלהם כמו שצריך הם יוכלו להגדיל משמעותית את המכירות שלהם. למדריכי טיולים בארץ ובחו"ל שיש ברשותם מידע רב אבל כדי להנגיש אותו ללקוחות שלהם זקוקים להדריך את זה בצורה מעניינת ואישית. וכידוע תייר מסופק הוא תייר נדיב.
למרצים ומרצות בתחומים שונים שרוצים להפוך להיות שם דבר בתחום שלהם ומבינים שלצד המקצוענות שלהם נדרשת יכולת לספר את הסיפור שלהם היטב.
לסטארטאפיסטים שמבינים שהמשקיעים שלהם רואים 1,500 מצגות בשנה אז כדאי שהם יבואו עם סיפור יוצא דופן. למורות ומורים, לסקרנים או סקרניות שרוצים ללמוד איך הדוברים הכי גדולים בעולם עושים את זה. למי שיש לו פחד במה, בקיצור,השיעורים מתאימים לכל מי שמבין או מבינה שבעידן של היום היכולת לספר סיפור ולהעביר פרזנטציה ברמה גבוהה היא גורם משמעותי להצלחה עבורם.
 
איך נעשה את זה?
נלמד טכניקות שימושיות לבניית פרזנטציה, הדרכה או הרצאה מנצחת דרך יסודות הדרמה והתיאטרון.
נלמד לבנות סיפור מנצח המותיר חותם משמעותי בפורום בפניו תציגו.
נבנה יחדיו את ההרצאה או ההדרכה או הפרזנטציה ונעניק לו אופי סיפורי. ואם צריך ניעזר בשירותיו של כותב או כותבת מקצועי/ת.
נלמד להיות גמישים בעזרת תרגילי אימפרוביזציה, שמפתחים את הדמיון ומאמנים אותנו להיות מוכנים לכל 'התקלה'.
נלמד לספר סיפור, לספר בדיחה איך להפוך סיפור משעמם ומשמים לסיפור מרתק דרך הזווית האישית . איך למצוא בכל דבר את הזווית האישית.
נוסיף עזרים אפשריים אחרים להרצאה או להדרכה כגון מוזיקה, וידאו ותאורה.
נתרגל שוב ושוב את ההרצאה או ההדרכה במתכונתה הנוכחי.
נקבל טיפים רבים ונלמד סוד הכרחי לקיומה של הרצאה או הדרכה מנצחת. זה סוד אז לא מספר עכשיו. תבואו לשמוע את הסוד?

השאירו פרטים:

צילומים: Gangi Nall that jazz